Ahojte kamaráti,

isto ste zaznamenali, že stretnutie Expo Nitra sa muselo presunúť a nakoľko sme nechceli, aby ste ostali sklamaní, rozhodli sme sa využiť situáciu a v tento termín Vás opäť pozvať do Banskej Bystrice. Prvé stretnutie dopadlo úspešne a preto pracujeme na tom, aby sme všetko zariadili včas aj keď to bude takto narýchlo.

Radi Vás uvidíme 15.04.2023 v Banskej Bystrici už na druhej Expo Burze zberateľov hokejových kartičiek, kde sa brány penziónu Olympia otvoria o 08:00. Tešíme sa na Vás a veríme, že nás príde navštíviť aj veľa nových tvári.

Svoju účasť by nám ako hosť mal potvrdiť Banskobystrický kapitán Ivan Ďatelinka, ktorého expo kartičky určené na podpis, budú k dispozícii za cenu 1,50€. Ostalo nám aj pár kusov podpísaných kartičiek z predošlej burzy Lukáša Bambúcha a Mareka Bira a tak, kto ich nestihol, môže si kartičky zadovážiť. Účasť hosťa je naplánovaná na približne 11tu hodinu. Po autogramiáde poprosíme Ivana o žrebovanie tomboly, v ktorej Vás budú čakať skvelé produkty.

Na záver stretnutia je možné si zakúpiť priamo v penzióne Olympia aj obedové menu. Naposledy ponúkali až tri rôzne menu. Možné bolo si zakúpiť raňajky či objednať čapované nápoje. Prekvapili a komu nestačila praženica na raňajky, siahol po fantastickej kapustnici.

Kto bude mať záujem o predávanie, môže si rezervovať stoly TU , na facebook stránke BB Burza za sumu 4€/stolík. Vstupné je za sumu 3€.

Parkovanie je možné priamo pred penziónom Olympia, poniže pred futbalovým štadiónom alebo na neďalekom parkovisku. Pomôcka pre parkovanie a navigácia ako sa na burzu dostaneš vlakom, nájdeš TU.

PS: Ak Vás môžem poprosiť na vstupné, stoly a tombolu si doniesť drobné, inak Jakuba porazí 🙂 Ďakujeme